Szybkie Odchudzanie W 5 Krokach Przy Pomocy Jedzenia...

   

Szybkie Odchudzanie: Byłam w sklepie i postanowiłam zrobić zdjęcie, aby dokładnie zilustrować dlaczego jedzenie nas tuczy i jak szybko schudnąć przy pomocy odpowiednich posiłków.

Jak widzisz na półkach stoją przykładowe pokarmy jakie spożywa się na co dzień. Wiele z tych pokarmów są niczym innym jak produktami bogatymi w „węglowodany”. Dlatego w tym artykule dowiesz się jak schudnąć wybierając odpowiednie i zdrowe jedzenie.

szybkie odchudzanie

Pewnie słyszałaś już o spektakularnych efektach z dietą dukana, czyli tzw. dietą białkową. Eliminuje ona węglowodany z diety i ciało po prostu chudnie. Osobiście nie uważam, że zaprzestanie jedzenia węglowodanów jest zdrowe. Na dzień dzisiejszy medycyna i dietetyka dobrze wie, że dieta dukana jest szkodliwa. Ciało potrzebuje węglowodanów, białek i tłuszczy. Brak jednego, ze składników powoduje, że zaburzasz naturalną pracę twojego ciała.

Szybkie Odchudzanie Sekret: Węglowodany odkładają się w tłuszcz.

Najgorsze są węglowodany takie jak:

 • zboża
 • makarony
 • biały ryż
 • ziemniaki
 • ciasta
 • pieczywo (bagietki, chleby itd)
 • kolorowe napoje
 • soki
 • słodycze
 • alkohol
Prawda jest taka, że jeśli spożywasz zbyt dużo takich węglowodanów zwiększasz wydzielanie insuliny w twojej krwi i twój apetyt rośnie. Później trudno oszukać głód.

Jak się domyślasz większość rzeczy, które jesz uchodzą za zdrowe, takie nie są.

I jak szybkie odchudzanie skoro jest tyle niezdrowego jedzenia?

Postanowiłam napisać ten artykuł specjalnie dla Ciebie, abyś wiedziała jak postępować.

1. Zwiększ spożycie mięsa, jajek , oraz warzyw. Wiem, że dla wielu ludzi takie zmiany mogą być bardzo drastyczne, ale musisz wiedzieć, że kiedyś spożywaliśmy mniej węglowodanów niż dzisiaj. Nie było kolorowych napoi, a cukier był drogi. Dlatego nasi przodkowie hodowali kury, świnie, krowy, króliki, aby mieć co jeść. Eliminując nadmierne ilości cukru szybkie odchudzanie jest całkiem możliwe.

2. Wyeliminuj węglowodany o wysokim wskaźniku glikemicznym (makarony, biały ryż, ciastka, kasze, bagietki, chleb). Nasza dieta w większości opiera się o węglowodany. Jeśli chcesz stracić kilogramy musisz się trochę postarać, a efekty będą długotrwałe.

Darmowe Porady Na Odchudzanie

Zgadzam się z Polityką Prywatności
 • Poznasz pokarmy, które spalają tłuszcz, a są zdrowe
 • Odkryjesz najskuteczniejsze triki na spalanie tłuszczu
 • I wiele więcej...

3. Zaprzestań pić kolorowych napoi i soków. Wiesz jak produkowane są soki? Nie tak jak w reklamie. Zbiera się zgniłe jabłka z ziemi, a nie z drzew, ponieważ dają najwięcej soku. Na dodatek dym fabryki idealnie pokrywa sad. Nie wierz w ten cały przemysł i marketing spożywczy. Szybkie odchudzanie wymaga wiedzy.

Większość soków w ogóle nie nadaje się podczas odchudzania. Szczególnie jak chcesz w miarę szybko schudnąć. Kolorowe napoje są jeszcze gorsze. Cola ma tyle cukru, że może działać jak kroplówka. Wiesz dlaczego niektórzy lekarze mówią, aby dawać chorym osobom kolę przy zatruciach pokarmowych? Cola zawiera tyle cukru, że daje podobny efekt co kroplówka z glukozą. Nie pij kolorowej chemii. Ja wiem, że dobrze wyglądają i mają dobry smak, ale przez nie tyjesz.

Podczas diety najlepsza jest zwykła niegazowana woda. Na początku trudno się przestawić, ale z czasem nie będziesz chciała wrócić do napoi.

4. Nie polecam zbyt częstego zjadania zbóż. Jest wiele osób, które nie tolerują glutenu. Chleb był znany już od starożytności, ale spożywano go bardzo rzadko.

chleb

5. Spożywaj dużo orzechów, nasion, jaj i wędlin. Dzięki temu wyregulujesz poziom cukru we krwi i twoje poczucie sytości pozwoli Ci szybko schudnąć. Orzechy mają w sobie tłuszcze, ale twoje ciało również potrzebuje tłuszczu do prawidłowego rozwoju.

Stosując się do tych 5 kroków możesz bezpiecznie i szybko zrzucać kilogramy i kontrolować wagę. Szybkie odchudzanie powinno dawać utratę wagi w tempie 2kg na tydzień. Powyżej tej sumy może pojawić się efekt jo-jo. Musisz zrzucać wagę powoli, aby cieszyć się smukłą i piękną sylwetką przez lata.

Jeśli chcesz dostać się do mojej diety i zobaczyć jak ja tracę kilogramy spójrz na moją prezentację poniżej.

jak schudnąć

Odkryj Jak Zrzucić Kilogramy Zdrowo Wybierając Odpowiednie Jedzenie...Jesteś Mężczyzną - Kliknij Tutaj
zobacz jakie jedzenie trzeba jeść, aby chudnąć


Ważna słowa: szybkie odchudzanie