Jak Zgubić Brzuch Dzięki 2 Prostym Trikom!

   

jak zgubic brzuchW poprzednich artykułach mówiłam o wpływie cukru na proces odchudzania. Jak chcesz zgubić brzuch, musisz zrozumieć procesy chemiczne „glukoza – insulina” i jego wpływ na zwiększenie się wagi. Dziś będzie o tym jak zgubić brzuch w prosty sposób.

Mówiąc prościej trzeba dążyć do stabilnego poziomu cukru we krwi, aby schudnąć.

W tym artykule otrzymasz kolejną porcję wiedzy o tym jak w łatwy sposób zając się oponką na brzuchu dzięki 2 prostym i naturalnym środkom, które są wokół Ciebie.

To są bardzo proste rzeczy do zrobienia, a mało kto o tym wie. W sumie nie spotkałam jeszcze kogoś, kto tak kontroluje stężenie cukru przed i po posiłku.

Podstawowa zasada odchudzania brzmi: utrzymuj niższy i stabilny poziom glukozy we krwi, a twoje uczucie głodu będzie mniejsze i łatwiej stracisz wagę. Ta zasada jest złotem dla osób, które zastanawiają się jak zgubić brzuch.

Jak zgubić brzuch dzięki 3 prostym trikom

Trik1: Wyciśnij 3 łyżki soku, ze świeżej cytryny (tak, aby nie zawierała konserwantów i ulepszaczy). Niektóre badania pokazały, że cytryna potrafi zmniejszyć skok cukru o około 10%. Dzięki temu lepiej kontrolujesz insulinę i dlatego możesz utrzymać na dłużej swoje ciało w trybie spalania tłuszczu...oraz zmniejszasz uczucie głodu.

cytryna na odchudzanie
Trik 2: Wykorzystaj cynamon, aby lepiej kontrolować zachowanie cukru we krwi. Jeśli masz zamiar zjeść coś co ma wysoki poziom węglowodanów najlepiej jest przyjąć wcześniej około 1grama cynamonu. Można w ten sposób obniżyć poziom glukozy o 29%.

cynamon na odchudzanie
Pewnie wiesz, że jest kilka rodzai cynamonu. Najlepszy jest saigon cynamon (wietnamski cynamon). Innym również skuteczny jest Cassia cynamon. Na 3 miejscu znalazł się Ceylon cynamon.

Pamiętaj, że jeśli bierzesz leki, cynamon może kolidować z nimi i trzeba zapytać lekarza, czy przyjmowanie cynamonu w twoim przypadku, nie zaszkodzi. Nie powinno się spożywać więcej niż 4g cynamonu dziennie.

Dzięki tym 2 trikom można sobie pomóc w łatwy sposób kontrolować zachowanie glukozy we krwi i jeszcze szybciej zgubić brzuch.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, proszę udostępnij tę stronę znajomym, rodzinie, lub osobom na Facebooku. Możesz również dodać link do artykułu na blogu, czy jakimś forum.

Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentką darmowych porad „Jak Stracić Wagę”, wpisz swoje dane poniżej, aby upewnić się, że nie przegapisz wszystkie moich pysznych sposobów na lepszą sylwetkę. Nie musisz ciężko trenować, łykać chemii, czy kupować drogich przyrządów, aby pozostać w dobrej formie. Wszystkie tajemnice ujawniam moje tajemnice moim czytelnikom biuletynu.


Martyna Smal


Darmowe Porady Na Odchudzanie

Zgadzam się z Polityką Prywatności
  • Poznasz pokarmy, które spalają tłuszcz, a są zdrowe
  • Odkryjesz najskuteczniejsze triki na spalanie tłuszczu
  • I wiele więcej...


Poprzedni artykuł

Przycisk "brzuch STOP"

Następne

Jak oszukać głód

Szybkie Odchudzanie

Ćwiczenia na płaski brzuch

Jak zgubić brzuch?

Diety odchudzające skuteczne


Ważna słowa: brzuchstop


Odkryj Jak Zrzucić Kilogramy Zdrowo Wybierając Odpowiednie Jedzenie...