Zdrowe Odchudzanie

zdrowe odchudzanie

by on December 26, 2012 · 3 comments

in Odchudzanie

Zdrowe odchudzanie jest co raz częściej celem kobiet, które nie tylko chcą posiadać talię osy, ale również chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę bez stosowania niebezpiecznych pigułek, czy drakońskich diet.

Zdrowe odchudzanie – ważne wskazówki

Przede wszystkim zapomnij o wszystkim co słyszałaś na temat zdrowego odchudzania. Nie musisz liczyć kalorii, wykonywać ciężkich ćwiczeń, czy się głodzić.

Musisz zwrócić uwagę na zdrowe jedzenie. Zdrowe jedzenie samo w sobie jest najlepszym spalaczem tłuszczu. Po wojnie wymyślono EKG, ale w ogóle nie było potrzebne, ponieważ nie było tyle chorób serca jak teraz.

Wszystko przez złe jedzenie i złe odżywianie. Musisz zacząć stawiać na produkty, które mają stosunkowo mało cukru i nie są przetworzone.

Kupuj dobrej jakości drobiowe mięso. Unikaj mięsa czerwonego, które powoduje nowotwory jelita grubego. Spożywaj regularnie ryby i kup tran w pigułkach. Nasze ciało potrzebuje zdrowych tłuszczy do chudnięcia.

Zdrowe odżywianie, to również węglowodany, ale pochodzące głównie z warzyw. Niektóre owoce nadają się podczas odchudzania, ale większość zawiera dużo cukrów, więc lepiej z nimi nie przesadzać.

Zdrowe odchudzanie – co najlepiej jeść?

– warzywa
– ryby
– tran
– mięso (głównie drób, dziczyzna)
– produkty z pełnego ziarna

Czego unikać?
– alkohole
– fast foody
– bardzo tłuste potrawy
– oranżady
– wody smakowe
– słodycze
– chleb biały, bagietki
– sery

Zdrowe odchudzanie nie jest trudne i to nie jest fizyka jądrowa. Musisz skupić się na jedzeniu 5 posiłków dziennie. Jedź śniadanie, 2 posiłek, obiad, 4 posiłek i kolację. Staraj się nie jeść zaraz przed snem, ponieważ wtedy szybciej tyjesz.

Co do ćwiczeń – tak, ale w umiarkowanych proporcjach, ponieważ zbyt intensywne ćwiczenia i uboga dieta jeszcze bardziej zwalniają metabolizm.

Zdrowe odchudzanie i odżywianie nie wymaga wyrzeczeń, a na dłuższą drogę daje najlepsze efekty. Kliknij tutaj, aby odkryć dietę zdrowego odchudzania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/6 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zdrowe Odchudzanie , 6.0 out of 6 based on 4 ratings

Spokrewnione słowa

Share
Podziel Się
Śledź Nowości

{ 3 comments }

Previous post:

Next post: