jak oszukać głód

Zdrowe Odchudzanie

Zdrowe odchudzanie jest co raz częściej celem kobiet, które nie tylko chcą posiadać talię osy, ale również chcą uzyskać wymarzoną sylwetkę bez stosowania niebezpiecznych pigułek, czy drakońskich diet.

Zdrowe odchudzanie – ważne wskazówki

Przede wszystkim zapomnij o wszystkim co słyszałaś na temat zdrowego odchudzania. Nie musisz liczyć kalorii, wykonywać ciężkich ćwiczeń, czy się głodzić.

Musisz zwrócić uwagę na zdrowe jedzenie. Zdrowe jedzenie samo w sobie jest najlepszym spalaczem tłuszczu. Po wojnie wymyślono EKG, ale w ogóle nie było potrzebne, ponieważ nie było tyle chorób serca jak teraz.

Wszystko przez złe jedzenie i złe odżywianie. Musisz zacząć stawiać na produkty, które mają stosunkowo mało cukru i nie są przetworzone.

Kupuj dobrej jakości drobiowe mięso. Unikaj mięsa czerwonego, które powoduje nowotwory jelita grubego. Spożywaj regularnie ryby i kup tran w pigułkach. Nasze ciało potrzebuje zdrowych tłuszczy do chudnięcia.

Zdrowe odżywianie, to również węglowodany, ale pochodzące głównie z warzyw. Niektóre owoce nadają się podczas odchudzania, ale większość zawiera dużo cukrów, więc lepiej z nimi nie przesadzać.

Zdrowe odchudzanie – co najlepiej jeść?

– warzywa
– ryby
– tran
– mięso (głównie drób, dziczyzna)
– produkty z pełnego ziarna

Czego unikać?
– alkohole
– fast foody
– bardzo tłuste potrawy
– oranżady
– wody smakowe
– słodycze
– chleb biały, bagietki
– sery

Zdrowe odchudzanie nie jest trudne i to nie jest fizyka jądrowa. Musisz skupić się na jedzeniu 5 posiłków dziennie. Jedź śniadanie, 2 posiłek, obiad, 4 posiłek i kolację. Staraj się nie jeść zaraz przed snem, ponieważ wtedy szybciej tyjesz.

Co do ćwiczeń – tak, ale w umiarkowanych proporcjach, ponieważ zbyt intensywne ćwiczenia i uboga dieta jeszcze bardziej zwalniają metabolizm.

Zdrowe odchudzanie i odżywianie nie wymaga wyrzeczeń, a na dłuższą drogę daje najlepsze efekty. Kliknij tutaj, aby odkryć dietę zdrowego odchudzania.

3 komentarze do “Zdrowe Odchudzanie

  1. Zgadzam się z tymi poradami, polecam również owowce. Jednak najwazniejsze są ryby, warzywa, wołowina oraz drób. To w zupelności wystarczy aby odchudzanie było skuteczne.

    • …owszem to na pewno wspomoże odchudzanie. Jeśli jednak komuś zależy na tym, aby szybko odzyskać płąski brzuch to warto choć troche czasu poświęcić i wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch.

  2. Zdrowa dieta przede wszystkim. Odchudzanie dzieki temu jest o wiele prostsze i skuteczniejsze. Nie widzę sensu kupowania tabletek czy innych specyfików, można to rzeczywiscie zrobić zdrowo i co najważniejsze, skutecznie.

Komentowanie zostało wyłączone.