6 weidera

Szóstka (6) Weidera – opinie, ćwiczenia, efekty, forum

Szóstka weidera jest przez wielu uważana, za najlepszy trening na brzuch. Opinie dotyczące tego treningu są jednak podzielone. W tym artykule postaram się przedstawić ćwiczenie, efekty i moją opinię na temat tego treningu.

Wiem, że na forum kulturystycznym wiele osób zachwala ten trening, ale jaka jest rzeczywistość?

Aerobiczna Szóstka Weidera Opinie

Jeśli chcesz schudnąć z brzucha i uzyskać smukłą sylwetkę, to szóstka weidera nie jest dla Ciebie. Osoba, która bardzo mało trenuje i nie jest przyzwyczajona do ciężkich ćwiczeń, będzie miała trudności w utrzymaniu treningu. Efekty mogą również rozczarować, niezależnie od tego co mówią na forum.

Ćwiczenia Weidera są bardzo dobre. Jednak jeśli stosujesz 6 weidera możesz nie wytrzymać nawet do połowy treningu. Szóstka Weidera jest bardzo wymagającym treningiem. Rzadko, który początkujący jest wstanie wytrzymać takie obciążenie.

Efekt płaskiego brzucha jest możliwy tylko wtedy, gdy ćwiczenia na brzuch połączysz z dobrą dietą. Zacznij spożywać większe ilości białka, ogranicz węglowodany i dzięki temu uzyskasz efekt. Nie należy traktować szóstki weidera jako magicznej pigułki na płaski brzuch.

Sam trening jest również wymagający. Regularnie trenujący kulturysta na pewno osiągnie efekt, który go zadowoli. Jednak osoba z ulicy „świeżak” może być rozczarowany efektami przed i po.

Aerobiczna Szóstka Weidera Efekty

Jakich efektów można się spodziewać po treningu? Z pewnością wykonywane ćwiczenia sprawią, że twój brzuch będzie twardy jak skała. Osoba z niską zawartością tkanki tłuszczowej zauważy wymarzony ABS (kaloryfer na brzuchu). Jeśli masz sporo tłuszczu na brzuchu rozpocznij zdrową dietę, aby osiągnąć efekt.

Efekty u dziewczyn i chłopaków również mogą być inne. Mężczyźni mają tendencję do otyłości brzusznej, a kobiety do gruszkowej. Dlatego u mężczyzn uzyskanie kaloryfera może być trudniejsze (chodź nie zawsze).

Wielu ludzi z forum twierdzi, że efekty przychodzą już po 20 dniach, ale na ostateczne efekty trzeba poczekać do końca treningu.

Bez diety może być trudno o efekty. Wiem, że wielu ludzi jest rozczarowanych pod koniec.

Najlepsza formuła to: Szóstka Weidera + Dieta

Aerobiczna Szóstka Weidera Ćwiczenia

Ćwiczeń na brzuch jest 6. Sekretem skuteczności jest brak przerw. Trzeba „katować brzuch”, aby zobaczyć efekty. Kiedy mięsień jest naprężony trzeba na 3 sekundy zatrzymać ruch.

Ćwiczenia nie wymagają specjalistycznego sprzętu.

W samym internecie jest wiele instrukcji jak wykonywać ćwiczenia.

Podsumowanie 6 Weidera

Osobiście uważam, że trening może być skuteczny i warto go wypróbować. Niestety wiele osób pokłada w nim zbyt duże nadzieje i efekt może rozczarować. Jeśli chcesz mieć lepsze rezultaty z szóstką weidera zastosuj dietę, a będzie znacznie lepiej. Szóstka weidera może być treningiem dla Ciebie.

Napisz mi swoje spostrzeżenia

1 komentarz do “Szóstka (6) Weidera – opinie, ćwiczenia, efekty, forum

  1. Bardzo dobry artykuł, czytałam niedawno o tym, że to dosć popularna i bardzo skuteczna metoda odchudzania z brzucha. Teraz jeszcze tylko dieta i zaczynam pracę nad sobą.

Komentowanie zostało wyłączone.