post o tym jak się odżywiać

Obóz odchudzania Dzień 1: 3 Zasady Na Zdrowe Odchudzanie

Większość z nas chce schudnąć bez wysiłku. Nic w tym złego, ale musisz wiedzieć, że bez wysiłku nie możesz liczyć na ekstremalne wyniki. Można chudnąć powoli i bez większych wyrzeczeń, ale trzeba coś od siebie dać.

Wakacje kuszą dobrymi drinkami, słodkimi deserami i zimnymi napojami. Nie musisz odmawiać sobie wszystkiego, ale bądź z tym ostrożna.

ZASADA1: Nie wszystkie węglowodany są złe, ale…

Nie musisz eliminować wszystkich węglowodanów z diety (jak w początkowej fazie diety białkowej), ale spożywaj je w rozsądnych ilościach. Uważaj jednak na cukry proste, przetworzone, które powinny być ograniczone do minimum. Dlatego lepiej spożywać dużo warzyw, owoców zamiast przetworzonych cukrów.

Najgorsze cukry występują w białym chlebie, płatkach, makaronie, bułeczkach. One powodują wysoki skok cukru we krwi, który jest zamieniany w tłuszcz.
Dużo z tych produktów przetworzonych zawierają wiele złych i szkodliwych substancji, gluten i inne substancje, które powodują stan zapalny jelit, a nawet powodują uszkodzenie układu pokarmowego.

Co robić? Najlepiej unikać produktów ziarnistych w domu, poza produktami z pełnego ziarna. Przyzwyczailiśmy się, że na śniadanie i kolację musi być chleb, co nie do końca jest prawdą.

Zamień również napoje słodkie (kola, oranżady) na wodę niegazowaną.

ZASADA 2: Unikaj szkodliwego białka

Koncentruj się na spożyciu wartościowego białka pochodzącego z dziczyzny, ryb, owoców morza, kur z naturalnego wybiegu, jajek. Unikaj mięsa, gdzie zwierzęta były karmione paszą, ryb hodowlanych.

ZASADA 3: Nie wszystko co zdrowe takie jest…

Oprócz przetworzonego cukru są 3 produktu, które występują regularnie w naszej diecie, a nas zabijają. Co to jest? Kukurydza, soja i pszenica, oraz ich pochodne jak syrop kukurydziany, olej kukurydziany, olej sojowy, białko sojowe. Obecnie większość produktów jakie jemy zawiera w swoim składzie te 3 składniki. W przeszłości ludzie korzystali z 80 000 gatunków roślin,
zwierząt i grzybów, a współcześni ludzie jedzą głównie pochodne kukurydzy, soi i pszenicy.

ZASADA 4: Masło v.s Margaryna

Generalnie nie jem, ani masła ani margaryny (kwestia przyzwyczajenia). Jednak jeżeli musisz je jeść używaj masła. Nawet „zdrowe” margaryny takie nie są. Dlatego prawdziwe masło faktycznie pomaga schudnąć.

Z innych zdrowych produktów polecam: serek wiejski, jogurt naturalny.

Wiem, że tych zasad jest bardzo dużo, więc postanowiłam każdego dnia wysyłać Ci informacje, które pomogą błyskawicznie schudnąć i odnieść sukces w odchudzaniu. Będziesz mogła lepiej dobierać produkty i chudnąć.

Możesz potrzebować fachowej pomocy i szukać gotowych rozwiązań. Mam dla Ciebie zdrową dietę, która jest oparta o bardzo szerokie i nowoczesne badania naukowców. Będziesz na niej chudła nawet 2-3 kg tygodniowo, bez efektu jo-jo i staniesz się znacznie bardziej zdrowa.

Dlaczego?

Widzisz jedzenie, które jesz nie jest tak zdrowe jak kiedyś. Powoduje u Ciebie tycie. To rzecz jasna nie twoja wina. Większość prób odchudzania kończy się fiaskiem, ponieważ nikt nie stawia na jedzenie, które odchudza, a na chemiczne środki (pigułki itd.). Schudnąć na stałe i bez wyrzeczeń możesz jedynie, gdy zadbasz o to co jesz.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie fachową dietę, która najpierw mówi Ci co trzeba zrobić, aby odchudzać się zdrowo, co jeść, jakie pokarmy odchudzają, a potem otrzymujesz mojego gotowe zbiory produktów jakie odchudzają.

Na koniec mówię o tym jak należy układać dietę, aby maksymalnie szybko schudnąć. Mamy 98,3% zadowolonych klientów. Bardzo rzadko, ktoś mówi, że ta dieta nie działa (najczęściej dlatego, że jej do końca nie przestrzegał), więc możesz być pewna, że schudniesz tak bez większego wysiłku z twojej strony.

Kliknij tutaj, aby przejść do diety.

Dlaczego sprzedaję tą dietę? Po wielu oczekiwaniach, próbach i frustracjach z innymi metodami, odkryłam coś co faktycznie działa dla osób z nadwagą, a nie dla szczupłych aktorek. Ta dieta działa nawet na bardzo otyłe osoby i przede wszystkim jest zdrowa. Polepszy twoje zdrowie, samopoczucie, odtruje twój organizm, a przy okazji schudniesz.

Nie ma co się wahać.

Kliknij tutaj, aby przejść do diety.

1 komentarz do “Obóz odchudzania Dzień 1: 3 Zasady Na Zdrowe Odchudzanie

Komentowanie zostało wyłączone.