Jak Szybko Schudnąć z Twarzy? – Ćwiczenia i Dieta

by on July 5, 2012 · 1 comment

in Odchudzanie

jak schudnąć z twarzy

Pytanie o to jak szybko schudnąć z twarzy jest coraz bardziej popularne, i trzeba zdać sobie sprawę z tego, że ten problem dotyka coraz więcej osób. Zobaczmy zatem czy są jakieś diety i ćwiczenia na rozwiązanie tego problemu?

Po pierwsze jak na razie nie wymyślono diety która tylko pomagałaby na to, aby schudnąć tylko z twarzy. Jednak istnieje kilka prostych rozwiązań, które mogą przynieść dość dobre efekty. Oczywiście są również bardzo proste rady, jak dobra dieta, zdrowe odżywianie, proste ćwiczenia aerobikowi i zdrowe odżywianie. Czyli w sumie niewiele.

Postaram się jednak dać bardziej konkretne wskazówki jak schudnąć z twarzy.

nie jedź cukru jak chcesz schudnąć

Pierwsza sprawa, to taka aby ograniczyć spożycie cukru oraz soli. Oba te składniki zatrzymują wodę w naszym organizmie zwłaszcza sól. Cukier z kolei bardzo szybko zamienia się w tłuszcz, a jeśli już widzimy, że na twarzy zaczyna się pojawiać, to będzie go tylko więcej i więcej, zatem ograniczmy spożycie tych dwóch substancji. Polecam spożywać rośliny strączkowe, warzywa, owoce, ryby.

Warto również zadbać o wodę i to aby było jej zawsze dużo w organizmie. To bardzo prosty mechanizm jeśli dostarczamy dla organizmu dużo wody, to automatycznie organizm pozbywa się wody z organizmu. Zatem woda to podstawa do tego aby schudnąć z twarzy. Co więcej w naszej twarzy znajdują się dość spore ilości wody nawet do 1,5 litra wody może się znajdować w naszej twarzy. Dlatego jedzmy również warzywa a zwłaszcza owoce, które zawierają o wiele więcej płynów niż może się wydawać.

Aby schudnąć z twarzy należy jak ognia unikać alkoholu, warto z naszej diety wyeliminować wszystko to co zawiera duże ilości alkoholu. Alkohol dopowiada za ubywanie dużych ilości wody z naszego organizmu. Co więcej alkohol również zawiera sporo cukrów, a dodatkowo powoduje pogrubianie naszej twarzy.

Warto również zadbać o trochę ruchu i uprawiać rekreacyjnie sport, jakikolwiek codzienne spacery, pływanie to zawsze jest dobra forma ruchu. To zwiększy metabolizm i tłuszcz odejdzie nie tylko z twarzy, ale i całego ciała.

Zatem podsumowując pamiętajmy o dużych ilościach białka, nie tylko na śniadanie, ale na każdą porę dnia. Pamiętajmy również o owocach zwłaszcza cytrusowych. Na koniec warto również zadbać o ruch i swoje zdrowie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/6 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Jak Szybko Schudnąć z Twarzy? - Ćwiczenia i Dieta, 4.0 out of 6 based on 5 ratings

Spokrewnione słowa

Share
Podziel Się
Śledź Nowości

{ 1 comment }

Previous post:

Next post: