opinie, efekty, jadłospis, forum, kafeteria

Jak Bardzo Szybko i Efektywnie Schudnąć ?

Wiele kobiet pyta mnie jak bardzo szybko i efektywnie schudnąć, a najlepiej w bardzo krótkim czasie. Często masz tak, że trzeba schudnąć na jakąś okazję, albo trzeba schudnąć po świętach. To naturalne, że chcesz wyglądać bardzo dobrze i czuć się wyśmienicie. Przecież każda z nas chce założyć obcisłą spódniczkę i poczuć się jak dawniej…chuda, szczupła i znów młoda.

Niewątpliwie mężczyźni odczuwają większy pociąg dla szczupłych kobiet. Dlatego tysiące kobiet każdego dnia chce schudnąć szybko i efektywnie. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba wejść na dietę, albo kupić jakieś pigułki na odchudzanie. Co wtedy sprawdzi się najlepiej?

Proszę bądź, ze mną szczera. Czy masz tak, że chcesz schudnąć, ale za bardzo nie chcesz się męczyć?

Widzisz nasz mózg jest tak skonstruowany, że zawsze chce iść na łatwiznę. Zawsze szuka jakiś prostych i szybkich rozwiązań. Pytanie brzmi

Jak bardzo szybko i efektywnie schudnąć zdrowo?

Szybkie odchudzanie nie zawsze jest zdrowe. Mówiąc szczerze bardzo rzadko jest zdrowe. Nie można w ciągu jednej nocy stracić kilogramów, które nabywało się przez lata. Twoja waga nie spadnie w ciągu tygodnia, kiedy podjadałaś się przez 10 lat. Dlatego nie daj się nabrać na „szybkie efekty”, bo szybkie przeważnie są krótkotrwałe i niebezpieczne dla zdrowia.

Słyszałam o kobietach, które stosowały zelixę, tabletki acai, czy inne magiczne tabletki pochodzące z „Lasów Amazonii”. Prawda jest taka, że po 1-2 latach większość z nich wraca do starego rozmiaru, a na dodatek są grubsze niż były.

Co możesz zrobić, aby szybko schudnąć?

1.Zmień sposób jedzenia – jedź na mniejszych talerzach i częściej. Najlepiej jeść 5 razy na dzień, mniejsze porcje. Każdy kęs pokarmu przeżuwaj powoli, ponieważ większość osób je bardzo łapczywie, przez co zjada więcej.

2.Podczas jedzenia nie pij – kiedy jesz i jednocześnie popijasz napojem zjadasz automatycznie więcej. Do posiłków najlepiej pić wodę niegazowaną, albo herbatę. Za wszelką cenę unikaj kolorowych napoi. Na soki również trzeba uważać.

3.Zacznij odżywiać się zdrowo – najgorsze są węglowodany. Unikaj jedzenia węglowodanów, ponieważ tuczą. Niestety większość spożywanych produktów, to węglowodany. Staraj się je unikać. Zacznij jeść duże ilości mięsa szczególnie pochodzącego z drobiu i ryb.

Bardzo polecam moją dietę zdrowego jedzenia. Jesz, aż 5 posiłków na dzień i chudniesz. Tutaj nie ma magicznych metod, które i tak nie działają. Z drugiej strony do diety zaaplikowałam ogromną wiedzę dietetyczną, która faktycznie działa. Kliknij tutaj, aby odkryć mój sposób.

TO najszybszy sposób, aby bardzo szybko i efektywnie schudnąć.