jak odchudzają się gwiazdy

Dieta Los Angeles – Opinie, Forum, Książka, Jadłospis

Coraz większą popularnością cieszą się diety pochodzenia amerykańskiego. Zobaczmy zatem jakie efekty jest nam w stanie zagwarantować dieta Los Angeles. Czy uda się szybko schudnąć? Zobaczymy.

Nie ma co ukrywać jest, to jedna z popularniejszych diet w USA, chyba nawet sławniejsza niż dieta Dukana. Twórcy tej diety posiadają własne centra odchudzające w całej Ameryce. Jednak ta odchudzająca idylla nie trwała długo i dieta znów musi walczyć o swoje dobre imię.

Dieta Los Angeles jest oparta o system trans metaboliczny.

Co to znaczy?

To nic innego jak dieta redukująca kalorie, zwiększająca przy tym ilość energii, kontrolując apetyt, co tym samym daje efekty szybkiego odchudzania. Program diety podzielony jest na 5 poniższych kroków, zatem oto przepis na odchudzanie z brzucha:

Krok 1: to 2-dniowy szybki start. Ten etap powinien być powtarzany następnie co 14 dni programu. Jest to oczyszczanie organizmu ii ma na celu przygotowanie ciała do utraty wagi.

Krok 2: dieta teraz trwa tak długo aż schudniemy 10 kilogramów. Spożywane posiłki są podzielone na specjalne kategorie: białka, warzywa, owoce, skrobię, nabiał, tłuszcze, napoje i dodatki. Każdy dzień na diecie obliguje do spożywania określonej liczby porcji dobieranych na podstawie indywidualnych potrzeb.

Krok 3: jest to etap przejściowy. Ten etap rozpoczyna się po utraceniu 10 kilogramów ze swojej wagi polega na dalszym kontynuowaniu spadku wagi aż do osiągnięcia zamierzonego celu.

Krok 4: ten krok ma na celu naukę kontroli swojego głodu nie tylko w czasie samej diety, ale również po jej zakończeniu.

Krok 5: ma na celu spożywanie suplementów, które są rekomendowane przez twórców diety, aby jeszcze stracić na wadze, ale i podtrzymać tę uzyskaną.

Dieta rzecz jasna promuje aktywny tryb życia i zaleca chodzenia na siłownię co najmniej 3 razy w tygodniu.

Podsumujmy zatem dietę Los Angeles i zobaczmy jakie przynosi efekty w odchudzaniu:

– Na pewno dieta ma swoje dobre podstawy teoretyczne, aby szybko schudnąć.
– Program diety jest prosty
– Dieta wraz z całym swoim programem jest niezwykle dokładnie opisana

Jakie są zatem wady diety Los Angeles?

– Przede wszystkim jadłospis, zawiera zbyt dużą ilość przetworzonej żywności
– Dieta w mojej opinii nie jest za zdrowa. Pozwala na jedzenie niezdrowej żywności i jeszcze promuje suplementy.