magiczna moc przypraw

Dieta 3d chilli – Opinie, Efekty, Forum, Przepisy

Odkryłam ostatnio dietę 3d chilli. Dostałam w ostatnim czasie wiele zapytań o tę dietę. Początkowo nie chciałam się wypowiadać, ale później postanowiłam sprawdzić, czy dieta oparta na przyprawach warta jest swojej ceny, czy nie jest kolejnym oszustwem.

Po pierwsze udałam się na forum kaferterii, gdzie był założony wątek o diecie. Oto kilka nielicznych opinii o diecie Ewy Skorczyńskiej

„Ta dieta żywcem zerżnięta z Dunkana !!!!!!!!!!! Białka i proteiny. Koniecznie wydajcie pół stówy zamiast wpisać w google hasło DIETA DUNKANA !!!”

inna opinia

„Nabijanie tylko kase sobie, wszystko żywcem spisane z diety Dr Dukana!!! Nie kupujcie tego, niema tam nic innego co dukan proponuje!!! Oszustwo! Zestaw ćwiczen? Jaki? 3opisy na zwykle brzuszki! Za takie rzeczy powinno sie karać a takiej „Pani jak Ewa Skorczyńska” nie ma!!!
Ostrzegam, nie dajcie cie w to wrobić!”

Osobiście nie opieram się o głosy z forum, bo przeważnie najwięcej do powiedzenia mają osoby, której nigdy nie stosowały tej diety (3d chilli).

Ludzie na forach mają tendencję mówić głupoty. Dlatego postanowiłam sama udać się na stronę Ewy dietetyczki z USA i kupić jej dietę 3d chilli.

Oto co dostałam: (4 pliki PDF – pobierz).
odchudzanie z dietetyczką ewą

Pierwszy zawiera 38 stron. Drugi ma 14 stron, trzeci 21 stron, a czwarty 9.

Wiem, że niektóre osoby biorą pod uwagę „grubość tekstu”, zamiast zawartość. Ja taka nie jestem. Po co mam czytać 200 stron? Kupuję dla efektu, a nie dla objętości.

Oto moja opinia o diecie.

Po pierwsze na początku pierwszego pliku do pobrania znajduje się opis ogólnych porad dietetycznych, które znajdziesz za darmo w internecie. Warto je przeczytać, ponieważ one faktycznie działają.

Następnie jest opis przypraw i ich podział na czerwone, żółte, zielone. Sama pisałam o artykuł o mocy przyprawach.

Pod opisem przypraw jest jadłospis (przepisy) na 28 dni. Tutaj miło się zaskoczyłam, ponieważ jadłospis jest bardzo rozbudowany i dokładny.

Wszystko ma swoje zalety i wady. Kiedy przeczytałam jadłospis miałam mieszane uczucia. Z jednej strony wiem, że ta dieta zadziała, ponieważ jesz na niej bardzo mało, a z drugiej strony boję się, że efekty następuje, ponieważ jesz za mało.

Niewątpliwie osoby, które będą się trzymały diety schudną, ponieważ będą prowadziły głodówkę.

Nie chcę się wypowiadać negatywnie o diecie i mówić, że jest oszustwem. Osobiście uważam, że dieta może działać, ale dlatego, że zawiera mało kalorii.

Bonusy do diety zawierają serie różnych porad i są raczej dodatkiem niż częścią diety.

Czy warto zainwestować w dietę 3d chilii?

Być może tak. Chodź osobiści mam mieszane uczucia. Z pewnością nie można mówić, że dieta jest kopią dukana albo powtarzać inne bzdury z forum. Jest unikalna i opiera się o jedzenie potraw z przyprawami.

Jak masz swoją opinię na temat tej diety, zostaw mi ją w komentarzu.

UWAGA: Jeśli chcesz solidnej diety, która odchudza zdrowo i na stałej przejdź tutaj

4 komentarze do “Dieta 3d chilli – Opinie, Efekty, Forum, Przepisy

  1. Dosć ciekawy artykuł musże przyznać ze nigdy niesłyszalam o diecie na ostro. Ma to sens tym bardziej ze w wielu krajach środka i południa je się bardzo ostro a ludzie są tam zdecydowanie szczuplejsi.

    Pzodrawiam 🙂

  2. Ta dieta to zwykłe oszustwo. Przeglądałam wiele opinii i for. Jak pojawia się jakaś negatywna opinia od razu pojawia się kilka pozytywnych opinii, ktore pisze chyba autorka. Dieta jest zwykłą ściemą i oszustwem. Nie dajcie się nabrać.

  3. ja zamowiłam dietę 3d chili i nawet jej nie dostałam a zamiast tego wysłali mi jakąś dietę 36 s o ktorej nigdy nie słyszałam . zostałam upokorzona. to jedno wielkie oszustwo nie warto wydawać pieniędzy

Komentowanie zostało wyłączone.