10 powodów dla których warto schudnąć

Chciałabym Ci przedstawić 10 powodów, dla których warto schudnąć.

Zaczynamy:

1. Będziesz zdrowsza– otyłość powoduje wiele chorób, a niektóre z nich są bardzo niebezpieczne. Osoby szczupłe rzadziej ciepią na cukrzyce, nadciśnienie czy zawały. Dlatego zdrowie powinno być dla Ciebie numerem jeden.

2. Będziesz piękniejsza/y– szczupłe, zgrabne i seksowne ciało- wszyscy tego  pragniemy. Oczywiście, ważniejszy jest charakter i serce, ale to na wygląd zwracamy uwagę w pierwszej kolejności.

3. Będziesz mieć więcej energii– odpowiednia dieta sprawi, że będziesz miała więcej energii i chęci do życia. Kawa i energy drinki pójdą w odstawkę. Wreszcie będziesz miała siłę pobiegać za dzieciakami albo pogonić się z psem.

4. Wszystko będzie na Tobie dobrze wyglądać– kiedy jesteś szczupła, wszystko wygląda na Tobie lepiej. Wreszcie będziesz mogła kupować ubrania, które na prawdę Ci się podobają. Koniec ery babcinych bluzek.

5. Przestaniesz sapać i dyszeć- większość otyłych osób ma z tym problem. Będziesz bez problemu wysiadała z auta, podnosiła przedmioty z ziemi czy wiązała buty. Brzuch przestanie Ci przeszkadzać.

6. Dasz dobry przykład dzieciom– chyba nie muszę Ci mówić, że dzieci czerpią inspirację z dorosłych? Jeśli zaczniesz się zdrowo odżywiać, dasz dobry przykład swoim dzieciom i od małego nauczysz ich dobrych zasad.

7. Podniesie się Twoja samoocena– przestaniesz się wstydzić swojego wyglądu i poprawisz pewność siebie. Rozmawianie o wyglądzie przestanie Ci sprawiać  dyskomfort.

8. Przestaniesz się bać, że partner/ka zostawi Cię dla kogoś chudszego- wiele otyłych osób boi się, że ich partner odejdzie, gdy pozna kogoś z lepsza figurą. Pora odrzucić obawy.

9. Zaczniesz słyszeć komplementy- teraz ludzie z Ciebie żartują, potem będą Cię podziwiać. Zazdrosne koleżanki będą plotkowały, ale tym razem o tym, jak świetnie wyglądasz.

10. Zakupy staną się na dla Ciebie przyjemnością– kobiety uwielbiają zakupy. Jednak tylko te szczupłe. Osoby z krągłościami nie lubią chodzić po sklepach  i przymierzać nowych rzeczy to sprawia im to dyskomfort i przykrość. Ciężko się dobrze ubrać, gdy z każdej strony wylewają się fałdki. No i tak chuda sprzedawczyni, która pyta jak rozmiar podać… Katastrofa!

Oczywiście mogłabym wymieniać w nieskończoność 🙂
Powodów jest bowiem mnóstwo.
Ty wybierz swój i zacznij chudnąć już dziś.

Przygotowałam dla Ciebie dietę, dzięki której w zdrowy sposób schudniesz. Średnio moje klientki gubiły 5-7kg, bez głodzenia się i chemii. Były tez takie, które zrzuciły 10-11kg/msc.
Kliknij tutaj i sprawdź dietę.